Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ***operacja tarczycy***
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-20, 01:01   #30
mania-k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Question Dot.: ***operacja tarczycy***

Witam,
mnie również w najbliższym czasie czeka operacja tarczycy - dokładniej usunięcie prawego płatu, w związku z dosyć okazałymi guzkami gorącymi. W sumie za bardzo się nie boję, bo będę w rękach wyśmienitego chirurga, ale dręczy mnie parę kwestii dotyczacych rekonwalescencji. Tak naprawdę, to w sumie nic o niej nie wiem. Jakoś jak dotąd nie miałam okazji się zapytać lekarza, a chciałabym wszystko wiedzieć teraz (bo ciekawska jestem ), zamiast czekać do kolejnej wizyty. Wiem tylko, że w szpitalu przetrzymają mnie jakieś 3-4 dni... Powiedzcie mi proszę, jeśli się orientujecie, jak długo będę później wyłączona z normalnego życia (zakładając, że nie będzie żadnych komplikacji), kiedy będę mogła zacząć chodzić na zajęcia (takie na studiach - niewielki wysiłek), po jakim czasie będę mogła uprawieć sport i chodzić na basen. Co z opalaniem i solarium? Wiem, że mi to wszytsko lekarz powie, ale nie chce czekać...

z góry dzięki z wszystkie informacje...
pozdrowienia i buziaki

mania-k

p.s. no może jednak trochę się boję. Najbardziej, że coś sie źle pozrasta, bo się będę wiercić, i będę miał okrutnie szpetną bliznę. Ale jeszcze bardziej to, że mi sie z głosem coś pokaszani tak, jak biednej Pauli, dla której wielki buziak
mania-k jest offline Zgłoś do moderatora