Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-14, 10:33   #19
emilka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 14
Dot.: differin

zaczynam miec mętlik w głowiejestem po 4ej nocy pod rząd z differinem bo lekarz powiedział ze jak bedzie podrażnienie to przerwać na 1-2 dni ale nie mam podrażnień więc nie przerywam; napisałaś krem Retin A ale jaka firma czy to moze ogólna nazwa kremów; właśnie najchętniej chciałabym mieć taki krem co to i nie powoduje powstawania trądziku i dobrze nawilża i troche antyzmarszczki choć ie mam za wiele, nie wyglądam podobno na swoje lata, ale nie stać mnie na kupowanie i próbowanie co chwila nowego kremu dlatego tak licze na Was i jestem wdzięczna za odpowiedzi, Na razie kupiłam krem nawilżający IWOSTINU, ten zwykły i antyzmarszczkowy pod oczy; dostalam ulotke LA rocha a propos podkładów i jestem zdecydowana tylko że jest ich tu kilka rodzajów: kamuflujący, korygujący, optycznie wygładzający. Użyłam dziś próbkę wygładzającego, całkiem miłyale nie koryguje no ale można dodać do niego korektor; przy kamuflującym napisano że silnie kryje, ale czy to nie oznacza np że będzie zatykał i powodował wypryski? korygujący jest tylko kryjący; rzeczywiście antytrądzikowych preparatów poki bawie sie z differinem nie będze stosować tym bardziej że byłam w 3 aptekach i w każdej panie powiedziały że nie; i jeszcze powtarzam raz prośbę o podpowiedz w sprawie korektora antybakteryjnego i nowe pytanie czy można przy differinie piling a jeśli tak to jaki;
z góry dziękuje i przepraszam za natręctwoale muszę podrążyć ten temat tym bardziej że nigdy nie przywiazywałam wagi do rodzajów kosmetyków i problemów skórnych tak ze jestem zielona
emilka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując