Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bo czemu już nie dzisiaj, zamiast jutro?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-29, 18:59   #131
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Bo czemu już nie dzisiaj, zamiast jutro?

Zaciekawił mnie ten watek, cały przeczytałam i mam niepohamowana ochotę sie wypowiedzieć.
No więc Tęczo: troszke agresywnie podchodzisz do niektórych porad. Szczególnie nieuzasadniony był Twój gniew wobec dziewczyny, która starał sie przekonać Cie do zmierzenia biustu. Ja znam takie panie ze sklepu, które doradzą przy wiekszym biuście to niesmiertelne 75C. Ile to ja lat nosiłam źle dobrany biustonosz. Mam spory biust, a najwieksze biustonosze w wiekszości sklepów to 80D. Tak więc nosiłam ten nieszczęsny stanik przez kilka lat. Ale trafiłam na wizazu na watek o dobrze dobranych biustonoszach. Jestem uświadominona i z zadowoleniem noszę 75FF. To co z tego, że brzmi kosmicznie. Moje piersi sa bardziej jędrne, ładnie sie układaja pod ubraniami, no i pojawiła mi sie zagubiona talia. To nie prawda, że sa jedynie rozmiary A, B, C ewentualnie D( czyli według pań sprzedawczyń rozmiar monstrualny). Jest mnóstwo rozmiarów i gwarantuje Ci, że nie masz rozmiaru 75C!!!

Co do ubrań. Ja nie wiem od kiedy to jak sie ma niebieskie oczy to nie pasują niebieskie kolory???!! Ja mam niebieskie oczy i uwielbiam wszelkie odcienie niebieskiego!! I wiem, że mi pasują. Jedynie nie maluję sie na niebiesko, ale ciuchy mam wiekszości niebieskie, turkusowe, granatowe. Pasuje również fiolet, czerwień, malinowy róż. Tobie też będzie ładnie w wyraźistych kolorach.

Brwi do naprawy, co już wiesz. Kolor tez taki jakis nijaki, zmień fryzjera. Ja ciągle szukam ideału i wiem jakie to trudne. Ale mieszkasz we Wrocławiu, więc napewno cos znajdziesz. Na wizazu jest lista fryzjerów, napewno sa też ci z Twojego miasta.

Zmiany, zmiany a staniesz sie łabędziem. Oczywiście solarium też nie polecam. Lepiej wydac kasę na dobre kosmetyki i tu polecam KWC. Ja zawsze przed zakupami sprawdzam opinie innych, to wiele ułatwia i zaoszczędza pieniądze na kolejne niewypały kosmetyczne, których nie brakuje na rynku.

Jestes na dobrej drodze. Tylko słuchaj bardziej koleżanek które chca dla Ciebie jak najlepiej.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora