Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 13:47   #890
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i miałyście rację - dostaję odpowiedzi z obu adresów na które zgłaszałam swój problem z zamówieniem. I są one oczywiście rozbieżne Teresa mi pisze, że nie otrzymali jeszcze płatności, a niejaki Damian, że i owszem - otrzymali. A SS jak nie było tak nie ma. Od niedzieli zamówienie wisi, kolejnego złożyc nie mogę...no cholera mnie już z nimi trafia. Teraz do Teresy wysłałam to co mi napisał ten cały Damian i niech konfrontują...byle szybko.
Czyli to Twoje zamówienie faktycznie było inwalidą

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja wolę rubiny, szmaragdy, szafirki. Najlepiej w platynie

Na kosmetyki mi za to żałuje bo twierdzi, że to takie...nietrwałe. A biżuterię to jeszcze wnukom mogę podarować. Księgowy się znalazł...
Szafirki
Mam cudną zawieszkę od małża z szafirami Od niego też dostałam kolczyki z czarnej perły z diamencikami Doskonale też wie, że po prostu nie lubię żółtego złota. I na kosmetyki też mi nie żałuje Wychodzi na to że ideał mi się trafił


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh u mnie Tzt taki snob troche ale w katalogu Apartu widzialam taki zareczynowy sliczny pierscionek (ino 9 tys) ale ja sie zareczac nie chce wiec ma spokoj

no to opcja nr 2 wygrala mam nadzieje, ze beda ladnie wygladac
Spokój, ale na jak długo

Jak dla mnie opcja nr 2 też ciekawsza!
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora