Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-27, 18:32   #3745
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
W ubieglym miesiacu zamowilam zachwalane przez moja przyjaciolke maseczki z saphoros,naprawde swietne i wydajne.Przetestowalam ta deteox i oily skin.Polecam goraca,zwlaszcza,ze ceny przystepne,za przesylke placilam tylko 9.80 $
I jeszcze polecam cerom tlustym,tradzikowym tonik.
http://store-72a5e.mybigcommerce.com...ial-Toner.html
Mineralki tez sa siwetne.Ja przetestowalam tylko 2 wersje(sa chyba 4) dry skin,swietny sklad i leza caly dzien na skorze i ten oily skin(mniej mi sie podobal pomimo,ze mam mega tlusta cere ,to dry skin lezal lepiej).W ubieglym tygodniu bede testowala ten z diamant powder,wiec zdam relacje.
szkoda tylko, że Saphoros nie wysyła do Polski

Chyba, że coś się zmieniło w tym temacie, ale w maju mailowałam z nimi i dostałam taką odpowiedź:
"
We are sorry, but we have been having multiple issues with cosmetic companies in Poland attempting to order product from us with the intent to reverse engineer our product, which is in direct violation of our terms of service, so we have decided to suspend shipping to Poland.

Regards,

Saphoros Client Services"

czyli, że zaprzestali wysylki do Polski, z niezbyt sympatycznych powodów (w skrócie - mieli sygnał, że firmy kosmetyczne w Polsce zamawiały z ich strony w celach kopiowania/odtwarzania/powielania składów ich kosmetyków, co narusza ich prawa)
Chyba, że coś się w tym temacie zmieniło i jednak zdecydowali się przywrócić nam możliwość zamawiania
cathy jest offline Zgłoś do moderatora