Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-10, 11:39   #374
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Wetnę się na chwilę, bo nie wiem, gdzie to napisać, a tu można spotkać chyba najwięcej osób zorientowanych w temacie.
Chodzi o problem z zamówieniem z iHerba i może są tu osoby, które stamtąd zamawiały i mnie uratują? ;-)
Kliknęłam sobie w końcu i ja z iHerba i z tego, co zrozumiałam, miał przyjść mail z potwierdzeniem. Przyznaję, że klikałam na szybko i nie wczytywałam się dogłębnie (błąd! błąd!) i wyszło mi, że w tym mailu będzie pewnie jakiś link/hasło, by potwierdzić, że rzeczywiście to kupuję. Zamówienie na stronie określono jako "pending" i "waiting for aproval" - zrozumiałam, że czeka na to moje potwierdzenie. Po dosyć długim czasie mail przyszedł, ale nic takiego tam nie było - tylko faktura zakupu. Dziś zamówienie nadal wisi i czeka (tylko nie mam pojęcia na co?), pieniędzy z konta chyba nie ściągnęło (nie przyszedł mail, że ściągnęło). No i pogubiłam się... Nie wiem, czy miałam dostać ten mail z potwierdzeniem czy... coś tam innego zrobiłam źle?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując