Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-14, 22:10   #2520
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jak wiesz Korah jestem teraz na etapie zmiany kosmetyków. Wykańczam to, co złe i wymieniam na dobre. Od równo 1 maja do teraz używam tego kremu. Jak bardzo mógł mi zaszkodzić? Jestem ciekawa jakie 'bubu' sobie swoją niewiedzą i lenistwem zrobiłam.
Krem jest z frimy DAX Perfecta i jest to krem do cery mieszanej i tłustej, a jednocześnie do cery z naczynkami. Kupiła mi go moja mama, bo trafiła przypadkiem, a wiedziała, że szukam takiego kremu. Kremy do naczynek zazwyczaj są do cery suchej i dostać coś do mieszanej to nie lada wyczyn. O dziwo naczynka znikły, ale nie miałam ich wiele, więc może dlatego. Już nie gadam tyle, tylko wklejam skład.

Skład: Aqua, Paraffin Oil, Soya Lecithin, D-Panthenol, Trlaureth-4-Phosphate, Sorbitol, Glycerin, propylene Glycol, Citric Acid, Hamamelis Virginiana, Aesculus Hippocastanum, Rutin, Magnesium L-Ascorbyl pcl, Vitis Vinifera, C14-22 Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Octyl Methoxycinnamate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Butylene Glycol, Nymphaea Alba, Caprylol Glycine, Sarcosine, Cinnamomum Zeylanicum, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Acrylates/ C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Xantan Gum, Disodium EDTA, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropanone-1,3-Diol, Parfum

Rzeczywiście zawiera dobre rzeczy na naczynka np rutynę, ale dalej już masakra, zapychacze, podrazniacze, same świństwa. Nie dośc że nie do cery mieszanej i tlustej, to nawet nie do suchej, nawet nie do ciala, do niczego. Powinnaś się z nim pozegnać jak najprędzej, zanim zaczna się naprawdę powazne problemy z cerą.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
korah - no tak, to chodziło o fizjoderm a nie o babydream, pomyliłam się

ja swojej córce używałam zelu uniwersalnego babydream i to długo ale jakoś na dłuzsze włosy przestał wystarczać

z dziecięcych szamponów warto wypróbowac BD, ale też Alverde, mozesz te kosmetyki kupić przez internet, są tanie i bardzo dobre. Mają linię dla dzieci.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora