Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-02, 22:18   #3184
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
dzieki za podliczenia. Musze jednak sie przekonac, ze te niskie ceny nie przeloza sie na jakosc (niedokladnie, szybko, za niska moc).
I jeszcze jak juz wspominalam, ciezko mi teraz polaczyc depilacje. Lydki mialam robione 2,5 tygodnia temu, a za 2 tygodnie jestem zapisana na uda. I teraz nie bardzo mam jak polaczyc te dwie czesci. Myslalam robic tylko uda plus kolana (maja mi podac jakas cene za same kolana). Moze po prostu (o ile mi sie sposoba) zrobie uda+kolana, a na lydki pojde osobno za kolejne 4 tygodnie od wizyty. A z biegiem czasu moze uda mi sie jakos to zgrac w czasie.
Ale z drugiej strony nie wiem czy mi sie to cenowo zgra. Czy mi na przyklad sobie za kolana nie policzy 200zl. Najlepiej by to bylo wszystko machnac na jednej wizycie, ale musialabym jeszcze co najmniej 4 tygodnie czekac, a tak juz uda zaczne szybciej. Daj znac po wizycie, bo Ty jestes pierwsza. Mialas juz dermatologa?

edit: jesli masz kase - to rob od razu lydki! Za jednym razem, mniej wizyt, niska cena...

Jasne, że jakość jest najważniejsza. No zobaczymy jak to będzie.
Do dermatologa idę w środę 6.04 a na zabieg 11.04. Może rzeczywiście zapytam się czy nie zrobiliby mi od razu łydek Napiszę jak było na konsultacji
iivii jest offline Zgłoś do moderatora