Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Podskórne gule" - guzki, czyli zaawansowane zmiany trądzikowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-24, 10:58   #150
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: "Podskórne gule" - guzki, czyli zaawansowane zmiany trądzikowe

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze dodać, że na te gule na brodzie , te bolące jedyną skuteczną rzeczą jaką znalazłam przez 10 lat chorowania na trądzik jest Tormentiol. Beżowa pasta, z podobną zawartością do maści ichtiolowej. Nakładamy na noc. W dwa dni wyciąga na wierzch ropę i pryszcz przestaje boleć, w jakieś 5-7 dni znika zupełnie. Ale niestety jeśli chodzi o te wypukłe guzki na policzkach - nie znalazłam jeszcze nic działającego. Miesiącami tkwią na mojej twarzy. A co wam pomaga?
O super! Właśnie dziś chcę kupić Tormentiol. W ogóle znalazłam przepis na leczniczy korektor: pasta cynkowa + Tormentiol w takiej ilości, żeby całość miała odcień naszej skóry. Ponoć nieźle kryje no i zasusza.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
o matko 6 miesiący brać doustnie antybiotyk? może ten doktor Żaba mowił o antybiotyku w maści?

stan mojej skóry w styczniu był okropny pewnego dnia zaczęłam liczyć te moje krostki ropne i takie gule-giganty i wyszło mi całych 36 sztuk przecież ta liczba jest przerażająca. można paranoi dostać jak wstaje się rano z bólem serca i strachem z oczach patrzy się w lusterko, a tam o zgrozo codziennie nowe sztuki
teraz mam jakieś 5 ale małe i reszta to schodzące powoli blizny. od 1 lutego zastosowałam dużo wyrzeczeń żywnościowych + picie bratka, OCM i od wczoraj jeszcze picie drożdzy (bleee), dopiero teraz zaczynam widzieć małe efekty mojej kuracji, ale liczę że się uda
Nie nie, właśnie o doustnej. Natomiast w przypadku antybiotyków stosowanych zewnętrznie była mowa coś o 3 miesiącach, ale już nie pamiętam czy min. czy max.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
o matko 6 miesiący brać doustnie antybiotyk? może ten doktor Żaba mowił o antybiotyku w maści?

stan mojej skóry w styczniu był okropny pewnego dnia zaczęłam liczyć te moje krostki ropne i takie gule-giganty i wyszło mi całych 36 sztuk przecież ta liczba jest przerażająca. można paranoi dostać jak wstaje się rano z bólem serca i strachem z oczach patrzy się w lusterko, a tam o zgrozo codziennie nowe sztuki
teraz mam jakieś 5 ale małe i reszta to schodzące powoli blizny. od 1 lutego zastosowałam dużo wyrzeczeń żywnościowych + picie bratka, OCM i od wczoraj jeszcze picie drożdzy (bleee), dopiero teraz zaczynam widzieć małe efekty mojej kuracji, ale liczę że się uda
A, zapomniałam. Ja znowu od kilku dni stosuję tonik aspirynowy i szybko rozjaśnia pozostałości po pryszczach
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując