Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-19, 08:34   #3306
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mazidła do ciała, to ostatnio nabyłam dermoplastyczny fluid do ciała Collistara. Szybko się wchłania i skóra robi się taka jędrna i 'gęsta' w dotyku Pachnie znośnie.
Bardzo fajny jest, potwierdzam . Do pełni szczęścia brakuje mu tylko pompki
Collistar ma jeszcze świetny olejek do ciała, ten to dopiero wygładza skórę

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
własnie miałam napisać, dostałam duża próbkę od przemiłej wizażanki i polecam, leciuchny a dobrze nawilża

Podpasował Ci Oluś?

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Zgroza jakaś mnie przejęła, jak sobie uświadomiłam, że nic nie wzbudza moich pragnień zakupowych Co się dzieje?
Skorzystam jedynie z -25% na pielęgnację ciała.Ale dlatego, że muszę ,a nie że chcę.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Damon ostatnio tez tak mam, wstąpiłam w weekend do S i D pooglądałam, poszwedałam sie, kupiałam tylko balsam christian breton do ust i tyle, zadnego szyszego bicia serca
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
No właśnie, najgorsze że nic emocji już nie budzi
A wiecie że ja mam tak samo, normalnie nie mam co kupić a bym chciała trochę kaski przepuścić, ale nic mnie nie kusi .
Rozglądam się za jakimś olejkiem do twarzy do cery mieszanej....macie jakieś typy?

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
o kurcze: ja mam koło 40 ( bo od roku nic nie kupiłam i udało mi się do tej liczby zejść) i nie wyobrażam sobie żeby mieć mniej niż 20 - do tej liczby zmierzam
Ja mam teraz około 30, trochę już za dużo jak dla mnie. Najmniej myślę że mogłabym mieć 5-6 flaszek
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora