Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Totalna przemiana 15-latki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-18, 22:09   #31
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie... Te forum nie jest mi specjalnie obce, ponieważ kiedyś zapytałam tutaj jakie są ciekawego upięcia włosów. Pewnie nikt tego nie pamięta, ale to w tej chwili nie jest ważne.

Moim dzisiejszym pytaniem a raczej prośbą jest byście pomogły mi zrobić metamorfozę mojej osoby. Poniżej wstawię moje zdjęcie by było wam łatwiej. To co chciałabym zmienić to przede wszystkim włosy. Jeszcze niedawno obiecałam sobie że nie będę robić nic z włosami. A dlaczego? Sama nie wiem. Wczoraj tak sobie rozmyślając pomyślałam że skoro są wakacje to trzeba coś ze sobą zrobić. Jedną z takich rzeczy jest właśnie metamorfoza. Wiem że to rzadkie spotkać tutaj nastolatkę, która prosi o pomoc w zmianie swojego wizerunku. Mam nadzieje że to nikogo nie zniechęci do udzielenia mi rad. Ale wracając do sedna sprawy. Co do fryzury to myślałam by trochę obciąć pasma. Ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie. Może coś innego zaproponujecie. Jeśli ktoś mi podpowie jaki kolor włosów będzie do mnie bardziej pasował to też się ucieszę. Kolejnym punktem mojej metamorfozy jest styl ubierania. Chciałabym znać wasze zdanie. Jaki styl ubierania będzie do mnie najbardziej pasował, w czym będzie mi dobrze.

Gdyby były jakieś pytania to proszę pisać w tym temacie. Za wszystkie rady bardzo dziękuje


A oto zdjęcie: (mam nadzieje że są dość wyraziste)
http://www.images.net.pl/?di=HXB2 - w całej okazałości
http://www.images.net.pl/?di=8S3H - twarz

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------




Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Przede wszystkim pomyśl o nauce makijażu, takie naturalnego, na co dzień. Wystarczy podkład i tusz do rzęs, w. puder jeśli skóra ci się przetłuszcza.

Co do włosów, wyglądają ładnie tak jak są, a jeśłi masz ochotę na zmiany to wybierz coś, co ci się podoba, jesteś młoda, czas na eksperymenty, tylko odradzam proste grzywki - nie będa ci pasowały oraz prostowanie włosów - pracochłonne i niszczy włosy.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując