Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wella Koleston Blondy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-03, 10:00   #450
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez Aska15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny proszę o pomoc,mam już dość farb drogeryjnych i kolorów które nie wychodzą w cale takie jak na opakowaniu ,chcę spróbować zafarbować włosy wellą tylko mam problem z odcieniem .Ostatnio farbowałam włosy na poziomie 8 i 7 i to był chyba błąd bo od razu z bardzo jasnych przeszłam na ciemne i przy głowie moje włosy są ciemne a na długości jasne ,na zdjęciach tego nie widać ,ale ja to dostrzegam.W obecnym kolorze czuje się przytłoczona i chciałabym wrócić do koloru podobnego do mojego naturalnego .Nie wiem tylko w jaki poziom mam iść 7,8 czy 9?Z weelli podoba mi się odcień 8.38 ale nie wiem czy by to wyszło na moich włosach.Na pewno nie chce popielatych odcieni.
Na pierwszym zdjęciu moje naturalne włosy,dodam że w sztucznym świetle miały brązowawe refleksy.
Na drugim zdjęciu bardzo jasny blond na który farbowałam przez kilka lat ,ale nie czuję się już w nich dobrze .
Na trzecim zdjęciu włosy z przed 2 miesięcy farbowane jakimś średnim blondem ,niestety po dwóch myciach sprały się do bardzo jasnego blondu.
Ostatnie dwa zdjęcia to kolor obecny ,włosy farbowane garnier olia ciemny beżowy blond ,niestety wyszły jakieś bure .
Podpłucz trochę tę farbę i narzuć to 8.38, które Ci się podoba. Moim zdaniem na spokojnie Ci wyjdzie.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Mój obecny odcien włosów to taki jak w avatarze lecz perła sie wymyła został blond zażółcony pod spodem i jasniejszy na czubku głowy.

Od jakiegos czasu planuje przyciemnić a że chłodne odcienie moga wyjść mi na zielono postanowiłam że spróbuje pójść w kierunku cieplejszego odcienia. Mysle że do opalonej cery i niebieskich oczu będzie pasował.Mam kilku faworytów farb które chciałabym spróbować.Mój cel taki jak na fotkach.

Teraz prosze o rade jakiego odcienie lub miksu odcieni mogłabym zastosować?

Obecnie przypadły mi do gustu 9/8 i 8/96

Może ktos pomoże ?
8.96 wygląda bardzo ładnie i powinien ocieplić.
Btw, mnie tak wyszedł Syoss miodowy blond (chyba 8-76).

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez IsThisLove Pokaż wiadomość
hej ja NIEstety nie znam się, więc ci nie pomogę, sama chciałabym uzyskać taki kolor jak na pierwszym zdjęciu które wrzuciłaś, czy wie ktoś może którym kolestonem uzyskam taki kolor gdy moje włosy mają kolor brąz? dziękuję za pomoc z góry
musiałabyś najpierw zrobić kąpiel rozjaśniającą, farba blond nie wyjdzie Ci na brązowych włoskach.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując