Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-15, 14:24   #1308
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W S. jest nowa próbka - Calvin Klein Reveal, a reszta staroci straszy nadal jeśli kiedyś (o ile w ogóle) wymienią co najmniej połowę tych próbek to chyba będzie jakie święto

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Marzenie me spełniło w końcu się tra lalal

http://tolpa.pl/tp-pro-body-peeling-...56#!cala-linia

Najlepszy peeling ever, ja go generalnie używam tylko do pleców, bo są takie problematyczne i to co robi to cudo, nie muszę się faszerować antybiotykami

Dziś byłam w hebe i widziałm go tam jest po 59,90zł ale jak coś zamówię to wykorzystam zaraz kod zna -30 zł i jeszcze wypróbuję balsam z czarnej róży ( najpiękniejszy zapach na świecie )
Ja nieustannie czekam na darmową dostawę w tołpie. Podejrzewam, że tak szybko nie zrobią, bo dają teraz ten gratisowy micel, a to już by było za dużo dobrego też się chyba skuszę na balsam czarna róża, bo kocham ten zapach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora