Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 19:02   #4850
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja trochę żałuję, że Rebel nie jest matem, bo satyny średnio lubię Nawet nie ściągają mi ust za bardzo, a za to trzymają się dłużej.
Ja lubię satyny, ale akurat w przypadku Rebel też żałuję, że nie jest matem, wtedy bym ją brała bez wahania

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeśli czujesz się dobrze w lekkim makijażu, to też dobrze. Nie musisz się od razu przestawiać Może spróbuj Stars'n'rockets do bezpiecznych brązów, szarości? Powinien wtedy delikatnie ożywić oko. Ja go lubię używać w załamaniu, na dolnej powiece też się ładnie prezentuje

No właśnie tak planuję, połączyć go z "bezpiecznymi" kolorami. I dolna powieka to też dobre rozwiązanie - tam różne "dziwne" kolory przechodzą

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Chciałam tylko, żebyś sobie porównała te cienie do swoich, na pewno masz coś w tych kolorach. Możesz śmiało dodawać go do złota, marzipan - to satynowy pudrowy róż i chapange truffle - błyszczący w padający delikatnie w róż.
Wiem, wiem i bardzo dziękuję
Po prostu leniwie przywykłam do tego, że nazwy cieni MAC mam tak oblatane, że od razu kumam, co jest jakim kolorem, a tutaj czarna magia
Będę kombinować - Stars'n'rockets musi jakoś zostać ujarzmiony
vine jest offline Zgłoś do moderatora