Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-16, 07:07   #412
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Wink Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
Gonia i Mila,dziekuje za odp
Wydaje mi sie,ze nie ma zadnych przeciwskazan co do podjecia kuracji Roa,no ale,wlasnie poki co,caly czas sie waham.Jednego dnia juz jestem zdecydowany na jeszcze jedna kuracje antyb.zeby drugiego dnia znow z tego rezygnowac i myslec o Roa.Niewiem naprawde co zrobic,najlepiej,gdyby ktos za mnie podjal ta decyzje
Goniu tradzik jaki ja mam,jest chyba podobny do Twojego,tzn nie jest jakis ostry,czy uporczywy,ale plamy ktore pozostaja po niespodziankach,jak najbardziej.Tak wolno sie goja,ze czasem brakuje mi juz nerwow;/Do tego dochodzi fakt,ze widac,ze moja skora jest juz wymeczona bardzo tymi srodkami antytrądzikowymi,wiec przydaloby sie jej troche odsapnac,a przez czas trwania kuracji Roa,byloby to mozliwe.Kurcze niewiem naprawde co robic.A Wy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na roa?
spróbuj.... jak będziesz niezadowolony najwyżej przerwiesz kurację... ale nie sądzę , bo jak zobaczysz poprawę i to dosyc szybko wciągnie Cie to prawie jak narkotyk..... kurcze, chyba kiepskie porównanie ale chyba trafne
Pewnie, że będzie troszkę skutków ubocznych ale na pewno NIE będą bardziej dokuczliwe niż trądzik....
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2007-11-19 o 08:42
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora