Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clare Blanc
Wątek: Clare Blanc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-10, 20:27   #545
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
To prawda, cienie u każdej osoby wyglądają trochę inaczej. I na powiece i na ręce.
Nie ma za bardzo swatchy, bo nie ma za dużo chętnych.
Swatche Clare cieni, mogą być poglądowe, tak samo róże. Nie wiem jak mają się do rzeczywistości. Wiem natomiast, że ciężko było się połapać ze swatchami podkładów.


Clare jest cwane. Kupcie biga albo wcale. Widać, że celuje w ludzi zamożniejszych. I mam wrażenie, że bardziej ich interesuje promocja za granicą i sprzedaż tam, niż nasz rynek polski. Nie wiem , może jestem w błędzie.
I powiem Ci, apropo cieni Luśki, że gdybym kupowała próbkę cienia i kolor by mi się bardzo spodobał to kupiłabym biga. Także dla mnie to zachęta jest. Teraz kupowałam bigi Lucy, ale w tzw bezpiecznych kolorach Wiem, że będę je używać.
Natomiast gdybym kupiła biga z Clare i kolor by był nietrafiony, podejrzewam, że więcej cieni już bym nie kupiła.
A podobają mi się te powiedzmy niestandardowe
Np. mauve, ale z tego już się chyba wyleczyłam A miałam na niego chęć.
Ładne są demure, groove, trufle, taupe, pacific, smoky plum, deep sea no i lavender.
Tak jak znalazłam swatche tych cieni na fb Clare tak nie mogę znaleźć biscotti, earth spirit, tangerine pop, baby pink, just beautiful


Te złote cienie też pewnie bym chciała.


A do cieni chrimaluxe, to nie pamiętam czy wstawiałaś zdj. Muszę zajrzeć na wątek. Jak coś to dam znać

mam w planach post a propos cieni bordo i bordopodobnych, jak je ograć. do mauve też powinno to podpasować. zapisuję na kartkach. na dniach kupię sobie wypaśny kalendarz i będę miała wszystko w jednym miejscu. narazie na blogu post nowy o palecie urban decay i gwen stefani.
a na dniach będą ulubieńcy roku (mam nadzieję:P)


ps. też chce złote cienie. ostatnio mam na nie jakąś fazę. z bordo są piękne. a mam dwa, jeden z colourpop "kathleenlight" a drugi z paletki gwen stefani dla urban decay "1987". pierwszy jest bardziej miedziano-złoty, drugi jest żółtym złotem. miałam pigment z kobo kiedyś też taki złoty ale oddałam mamie. hmmm.

no i szukam zamiennika paletki do brwi z catrice. mają tam fajne chłodne cienie, ale szukam po prostu czegoś nowego na spróbę. myślałam o cieniu about brown z clare blanc wlasnie.

chyba ze polecacie może coś innego?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
spróbuję gąbeczką

PS: pytałaś wcześniej o #AboutBrown ja właśnie mam w tej nowej formulacji, i tak, jest chłodny
na swatchu to ten ciemniejszy, aplikowany na sucho, dla porównania cień #EartSpirit, ten jest dość jasny więc aplikowałam mokrym pędzelkiem, moje brwi malowane aboutbrown,


wszytskie zdj. robione telefonem

kurka, ten about brown może być dobry. wygląda jak ten ciemniejszy cień z tej mini paletki do brwi z catrice którą mam, catrice brow set. tylko brakuje mi teraz jasnego cienia, takiego jak ten jasny z tej paletki...
a ten #EartSpirit na sucho jak jasny jest w porównaniu do #about brown? nadawałby się do brwi?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując