Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-30, 12:14   #1952
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
heh po twoich wczesniejszych wypowiedziach sadze ze tobie wszystkie metody oprócz twojej nie pasują.
ok wiec ty sobie sądź co chcesz ja bede polecac tribiotyk bo i po kolczyku i po tatuażu i po ranie szytej goił mi rany rewelacyjnie i bardzo szybko.
no i znowu bazujesz na swoim osobiniczym przypadku
ja w swojej praktyce spotkałam się z wieloma przypadkami gdzie ów magiczny tribiotic zaszkodził-najczęsciej uczulił i to poważnie
do tego forma maści zasklepia kanał przekłucia więc ono "nie oddycha"-a na dodatek kleistość maści powoduje że wszelkie zaniczyszczenia sięna niej zbierają a to stanowi wstęp do infekcji
o takim ppstępowaniu jak twoje-czyli nie czytam ulotki(ba mało tego mylę nazwy specyfików) i smaruję jak leci nie wspominam nawet-bo sama jesteś przykładem,że ludzie nie wiedza jak korzystac z maści antybiotykowej
bazuje na swoich obserwacjach z przestrzeni siedmiu lat-wypracowałam w tym czasie takie metody i środki pielęgnacji,które nie szkodzą a pomagają -ba mało tego moje obserwacje i zalecenia są zbieżne z zaleceniami kilku osób z czołówki moje branży-to mało?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując