Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-25, 22:05   #3131
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Dlaczego piszesz, ze nie uzywalabys boronu jako finishera? ( zamierzalam go kupic w tym celu)
Używałabym (ten z CS, bo - powtórzę się - jest świetnej jakości), ale nie sam, tylko w miksie z innymi składnikami, przede wszystkim z pudrem ryżowym, który mi odpowiada (przynajmniej w postaci STF'a). Mam już takie skrzywienie, że jak zalecają maksymalnie 40%, to bym tego stężenia nie przekraczała, zresztą większa ilość boronu oznacza zwiększony połysk, a tego najmniej mi potrzeba.

Wygrzebałam właśnie recepturę pudru, którą dostałam z CS - miał być maksymalnie matujący, nie rozświetlający, do cery tłustej. Wrzuciłam tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=32

Dowiem się jeszcze, jakie są ciężary właściwe składników z CS i pozamieniam to na części, żeby każdy sobie mógł wykonać taki miks bez wagi.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
tia, teraz wszystko będzie na mnie
Ale Frantic też pisała dzisiaj, ze jej się spodobał, więc trochę mi ulżyło, bo patrząc na ostatnie zamówienie z CS, jakie organizuje Pastereczka, gdzie boron prawie w każdym się pojawia,to już się nieco przeraziłam, że kuszę Was czymś, co może tylko mnie odpowiadać
Tak, boron zdecydownie jest na topie .

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a propos kuszenia,
zostałam skuszona wątkiem stanikowym

i gryzie mnie pytanie czy przesyłki z UK też łapie Urząd Celny? w poscie pastereczki sa tylko info na temat przesyłek spoza EU
bo właśnie mi dostałam laurkę, a akurat zamawiałam prezent dla cioci z tru
najgorzej, ze wybrałam wysyłkę od razu na jej adres - i dostała laurkę zamiast paczuszki
To dziwne, ceny w sklepach na terenie UE zawierają VAT, więc jakie opłaty wchodzą w grę? [Pastereczka pewnie zaraz nas oświeci ]

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-25 o 22:09
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora