Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-15, 14:11   #1837
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hmm mam pytanie bo nie moge znalezc odpowiedzi
Czytałam, ze trzeba codziennie odkazac pedzel, ale nie wyczytałam jak sie odkaza pedzel?
Bo niby codziennie trzeba to robic a co pare dni "kąpać" w szamponie

Ja sie wlasnie upackalam buff'd.. jestem oczarowana
Jest wątek o odkażaniu i czyszczeniu pędzli - są specjalne płyny do tego profesjonalnych firm kosmetycznych lub dziewczyny używały takiego płynu jak pielęgniarki psikają na rękę przed zastrzykami. Sprawdź w wyszukiwarce, bo ja gdzieś ten temat "zgubiłam"...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Nie macie racji z tym sprzedwacą z ebay. On sprzedaje kosmetyki i w jego lokalizacji nie ma obowiązku podawania skladu produktu. Nawet w Polsce 10 lat wstecz takiego obowiązku nie bylo w takim zakresie. Nie sprzedaje on na terytorium naszego kraju i nie obowiązują go nasze rególacje prawne w tym zakresie.
Nie jestem tego szczerze mówiąc pewna, myślałam, że polskie prawo opiera się na światowych regulacjach w tej kwestii. Dla mnie to trochę dziwne, jak można nie podać składu? Równie dobrze producent mógłby władować ołów, wąglika i nawóz do kwiatków i nikt by o tym nie wiedział
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora