Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-13, 18:58   #2909
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ile masz klikow?
Tylko 81 To za mało, żeby choćby na dolny pasek wskoczyć
w watku klikania dziewczyny klikaja jak szalone ja niby tez caly czas, ale spadam zamiast isc w gore ja to nie wiem skad inni biora po 700glosow!
No jak to ? Ty cały czas idziesz do góry
Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
A na jaki adres piszesz? Ja zawsze na care@asos.com i zwykle w ciągu godziny mam automatyczne potwierdzenie, że mój mail do nich doszedł (i że pracują nad odpowiedzią, bla bla), a w ciągu następnego dnia odpowiadają. A może spróbuj przez stronę?
Aaa, no widzisz ja piszę przez formularz kontaktowy na ich stronie Zaraz napiszę na te, który mi podałaś - dzięki
Dziwiłam się właśnie dlaczego piszą, że odpowiadają w ciągu 1 godziny roboczej, a tu cisz od kilku dni
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
o matko ja jeszcze nie kupiłam tej maseczki z Fekkai, którą polecasz a już kolejna rzecz którą muszę spróbować
To co Ty tyle czasu robisz ? jeszcze nie kliknęłaś maseczki
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Hej

Nadrobiłam prawie 10 stron, poklikałam Dim, Mariole, Iliosa i James po 2 razy z dwóch różnych IP więc chyba nikogo nie usuną z konkursu

Jakoś malo mi się te konkursy wizażu podobają, wg mnie sprawiedliwie byłoby gdyby z jednego IP można było kliknąć raz dziennie kazdego uczestnika konkursu i wtedy faktycznie im wiecej ludzi z różnych IP tym wiecej głosów.
A tak to skad wiadomo że z jest już za duzo klików z jednego IP?
Dziękować
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora