Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-11, 11:49   #3239
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
A bo od jakiegoś czasu wyniki wychodzą mi dziwne. Podwyższone limofocyty i płytki a za mało czerwonych krwinek, ostatnio jak byłam u lekarza to powiedział, że muszę iść z tym gdzieś bo to nie jest normlane. Miesiąc temu jakoś zrobiłam wyniki ponownie i jest ciutkę gorzej, poszłam do lekarki mojej a ona na to, że ja jestem z moją babcią przewrażliwiona(mam powody). Dopiero udało mi się przez rodzinę załatwić i w poniedziałek jadę.


Jest u mnie caaaaaaaała szafa i mini drops .
Trelluś, daj znać jak już będziesz po wizycie. Mam nadzieje, ze będziesz dla nas miała dobre wieści

Nie mów mi o Miyo, bo zaraz je wygooglam i będzie klops

A czym się różni Miyo od mini drops? Mniejsze są?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34038793]żartujesz chyba ? Ja marze o takie jak ma FRAME
[/QUOTE]

Serio, serio Jak widzę dłuższą różową cześć od mojej (a o to nie trudno) to momentalnie mi się zazdrość załącza

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Bry...



A wiesz jakie są braki? Czy dowiesz się dopiero jak dostaniesz kosmetyki?
Bry

Tyle zamówiłyśmy, ze towaru w sklepie brakło Ja poczekam, mnie się nigdzie nie spieszy, nawet jak się nie załapię

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Ja mam górę większą, stąd mnie spłaszcza lekko. To 38 jest. Byłam zaskoczona

Którą niebieską? Tą z tiulowymi listakami? Na mnie wyglądała, jak bym przeżyła atak zombie.
Dokładnie tą niebieską Wyglądałam jakby mi ją psy obszarpały Albo ja się skurczyłam (w co wątpię) albo te sukienki są dziwne. Co przymierzam to za duża

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tez tak mam. Na DM darłam sie jak opętana Potem mówić nie mogłam. Z tym, że koncerty DM sa wyjątkowe ze względu na publikę właśnie. Akcje koncertowe, organizowanie są na miesiące przed koncertem. Np w krótkiej przerwie, zaczęliśmy intonować refren z jednej ze starych piosenek, chcąc sporowokować zespół do zaśpiewania. Ich miny.. bezcenne. Jeden z członków zaczął nam bić brawo. KLIK

Albo chwila,na którą patrząc zawsze mam ciarki- utwór Never let me down again- cały kilkutysięczny tłum z rękami w górze, na sygnał wokalisty wszystkie ręce zaczynaja machać jak łan zboża na wietrze. KLIK około 5 minuty.
a TU film z mojego aparatu. Słychać jak się drę, i słuchać jak moje Szczeście śpiewa echh. Ja chcę jeszcze raaaaz
Ja nie wiem, jak na koncercie zespołu ktory się kocha mozna stać....
Aż mi się udziela ten klimat Musiało być za☠☠☠iaszczo. Zazdroszczę.
A tłum z rękami w górze... Wspaniały widok

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Małe podsumowanie nalotu na GR. Chcę się upewnić, ze niczego nie pomyliłam, bo przy dej ilości to całkiem prawdopodobne Jak coś źle, to krzyczcie.

Śniegowa: f. pomarańczowo-fioletowe i h. złoty
Prezes: h. malinowy, złoty i miedziany
DMka: f. pomarańczowe i h. miedziany
Medea: h. srebrny

Wyślę, jak będę miała wszystkie adresy, czyli pewnie w poniedziałek, ok?
Ale zaszalałam. Kawuś, wysłać Ci dziś musztardę? Nie znalazłam juz błękitu. Nic nie dokładają A u mnie tylko w 1 R. na 3 możliwe były te limitki.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
zazdroszcze ja ostatnio sie bawiłam swietnie na happysadach było mało osób, bo mały klub ale wszyscy śpiewali razem z wokalista kiedy to było
Luuubię ich


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dziewczyne ogladałam

moj tz jest meeega hiperr cudny! przyjechal do mnie dzis z konwaliamiiii
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie kumkać..?


Miło.
Mój kiedyś pod szkołą z różą na mnie czekał. Miny i reakcja koleżanek: Bezcenne

Ale ja to dziwna jestem. Nie przepadam za dostawaniem kwiatów.
Ja też tak chcem
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora