Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 15:29   #2150
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
To w takim razie nerwy całe. A boli tak mocno, bo głęboko się dźgnęłaś. Poboli, poboli i przestanie

Kwestia przyzwyczajenia. Ja mam całe życie wszystkie żebra dość mocno widoczne, zresztą nie tylko żebra. Ale po latach kompleksów na tym punkcie patrzę już na swoją chudość jak na atut.

Mój kumpel kiedyś po pijaku zasnął na ręce. Rano nie mógł nic z nią zrobić. Nabawił się w ten sposób uszkodzenia nerwu obwodowego, tzw. porażenie sobotniej nocy Da się to wyleczyć, ale jest to dość długotrwałe i bolesne (nieprzyjemne zastrzyki przez kilka tygodni plus rehabilitacja). Także pilnuj się!
Uff

Oj, Medi, Ty akurat jesteś śliczna A mi jak żebra sterczą to tak jakoś... Nierówno

Zacznę sobie tą rękę przywiązywać

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mam lenia i zrobiłam brzydkie matowe delikatesy które przebijają. Aż wstyd pokazywać
Absolutnie i całkowicie brzydkie.

AYFKM?

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kocham zasypiać na brzuchu
ja raz sobie przywaliłam w twarz zdrętwiałą ręką, bo chciałam ją podnieść a ona je.bs na twarz


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36458640]Ja ważę 53kg przy 159 cm..Ale mam grube nogi,bardzo grube.[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hmm to dziwne trochę że tak dużo się waha w krótkim czasie. No i 7 kg przy Twoim wzroście to nie powinno być aż tak widoczne - że raz żebra a raz pulpet. Choć to znowu indywidualna sprawa. Może Ci się woda zatrzymuje albo coś?
7kg nie powinno być widoczne? Chciałabym
Jak ważę 62kg, to mi żebra wystają (ale nadal mam szerokie biodra). Jak ważę 67, to mam dupę jak szafa trzydrzwiowa.

Nie wiem, co z tym wahaniem mam. Po prostu dziwna jestem od małego
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora