Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-03, 21:17   #2683
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 705
Dot.: Jak uzyskać taki kolor- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Pokaż wiadomość
Drevnikocurek myślę nad jakimiś karmelkowymi kolorami, mlecznymi czekoladkami itd żeby ładnie to wyglądało przy mojej ciemnej dość karnacji i ciemnych brwiach i oczach.
Coś w takie kolory jak załączyłam zdjęcia - któryś z tych odcieni, który najmniej mi zniszczy włosy.

I najlepiej odcień z farb jakichś mało inwazyjnych - może być nawet sklepowa, ale niech mi włosów znowu nie poniszczy.
Jakiś pomysł?
Widzę, że koleżanka mega niezdecydowana... mówisz, że chcesz brązy, czekolady, karmelki, a zdjęcia pokazujesz rude, czerowne... (mówię o zdjęciach z poprzednich postów)
W tym poście jedynie pierwsze zdjęcie nie poniszczy Ci włosów, wystarczy pójść do sklepu i wybrać coś z loreal casting (nie zawiera amoniaku, ale pomimo tego, iż jest kolorem zmywalnym bardzo długo utrzymuje się na włosach). Co do pozostałych zdjęć, żeby uzyskać takie blondy musisz użyć farby rozjaśniającej, lub do farby "tubkowej" dodać mocną (conajmniej 6%) wodę utlenioną - masz dość ciemne włosy i takie blondy niestety nie wyjdą zwykłą farbą, baaa nawet możesz sklepowym zwykłym blondem je jeszcze przyciemnić..... mojej znajomej na takim jak Ty masz obecnie kolorze wlosów, blond z wellatonu wyszedł CZARNY..
kasza80 jest offline Zgłoś do moderatora