Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 18:08   #631
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Blog dodany do ulubionych juz tam buszuje i mam slinotoku ciag dalszy. Obieram sobie Ciebie za paznokciowy ideal i wzor niedoscigniony i chyba kupie sobie olej rycynowy.
Moim niestety sporo brakuje te plytki spilowywane za mocno z bokow przyrastaja strasznie wolno, no i skorki dlugimi latami wycinane, narastaja okropnie, sa grube, suche i podle sie zadzieraja. Teraz siegam po cazki raz na miesiac i nie wiem czy kiedykolwiek bede je miala takie sliczne i bez przycinania. Paciam kremem i olejkami non stop.
A te ...olerne biale plamki juz mi calkiem psuja humor.
o ho ho nie wiem czy wytrzymię z taka presją
ja rycynę uwielbiam chodzą pogłoski, że może wysuszać, ja tam zauważam wręcz przeciwne efekty
czasem zmiany paznokciowe są bardzo powolne, ale są jak się porówna zdjęcia to wtedy widać efekty, także się nie zniechęcaj.
Co do skórek, jeśli przycinaniem skórek nie robisz sobie krzywdy, to może nie warto na siłę rezygnować. Ale jak się uda ograniczać, to kto wie, może za jakiś czas uda się bez tego. Preparatu uzywasz?
na plamki spróbuj witaminy

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nono, pewnie masz rację, że rozbielony Nie chodziło mi o to, że jest szarawy czy brudny, tylko nie ma pełnej mocy - właśnie jak koralowe korale, niby wyrazisty kolor, ale jak za mgłą

Dzięki
Naklejka z MoYou Kaleidoscope 08, czwarty od lewej w dolnym rzędzie Milion razy odbijałam, żeby mi się cały wzór przeniósł na naklejkę, myślałam, że szału dostanę
a no to tak nie jest to taki jaskrawy koral
hehe, w końcu się udało super to wyszło

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Podoba się. Energetyczny bardzo


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przepyszne Jak jakiś owocowy sorbet, świetnie się zgrało
hehe tak? ja jak zrobiłam to mi się z ogniem skojarzyło, ale faktycznie owocowe też jest dzięki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wrzuciłam tę nazwę w google... UWAGA! Dla osób o mocnych nerwach
KLIK
doskonałe.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wow, super mix kolorystyka jak dla mnie bomba

kolejny mani czarny + brokatowy niebieski Lemax (a pazury wcale już nie takie krótkie w końcu )
cieszę się ten pomarańczowy wychodzi troszkę przekłamany, no ale mniej więcej efekt widać.

ale super świetny ten lemax Ci się udał
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora