Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-24, 09:45   #3507
zbrpau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Jutro zaczyna się(wedle reklam w internecie) promocja na podkłady,pudry,róże korektory w drogeriach Rossman. -49%! Zastanawiam się,czy warto skorzystać z tej promocji. I czy znajdzie się coś odpowiedniego,nie zapychającego porów w tej drogerii? Mam cerę mieszaną Czy mogłybyście coś doradzić?
Ja dokładnie z tym samym pytaniem! Dziś początek promocji -49% w rossmannie i oczywiście trzeba iść i zaopatrzyć się w jakiś dobry podkład- tylko jaki?

Mam cerę mieszaną (policzki suche, czasem jakieś drobne skórki, strefa T delikatnie tłustawa z widocznymi porami na nosie, rzadko pojedyncze zaskórniki ) + naczynka w skrzydełkach nosa (ciężkie do zatuszowania samym podkladem).

Do tej pory stosowałam:
Jak mnie stać lub jest promocja- Max Factor Skin Luminizer odcień 55 beige: Do tej pory najlepiej mi służył. Delikatnie nawilża, ale nie zostawia efektu świecącej twarzy, nie wysusza skórek, ładnie wyrównuje koloryt, jest lekki i nie robi efektu maski. Pory kryje powiedzmy w 80%- prawie że nie są widoczne Tak samo z naczynkami- coś tam kryje ale nie do końca. Dla mnie minusem jest to że dość szybko się ściera. Po ok. 4-5h już w zasadzie nie ma po nim śladu. Jeżeli nie polecicie mi czegoś fajniejszego to zdecyduje się właśnie na niego

L'oreal True Match - Dla mnie niestety porażka, strasznie wysusza i uwidacznia każdą nawet najmniejszą skórkę. Być może byłby lepszy dla cer tłustych. Plus: całkiem dobrze maskował niedoskonałości.

Najczęściej stosuję Lirene City Matt z powodu jego ceny oczywiście.
Nie jest cudowny- widać suche skórki, ogólnie twarz wygląda zbyt sucho i matowo, ale po godzince kiedy już skóra twarzy delikatnie sie nawilży jest ok Plusem jest że całkiem ładnie kryje naczynka i inne niedoskonałości oraz dość długo się utrzymuje

Zastanawiam się nad:
Rimmel Wake Me Up, Bourjois Healthy Mix- co o nich wiecie? Czytałam dość dobre recenzje ale coś tam zawsze do końca nie było ok...
Proszę o dużo szybkich odpowiedzi! Wiadomo- promocja nie trwa wiecznie
zbrpau jest offline Zgłoś do moderatora