Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-11, 21:08   #1195
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Koffee Pokaż wiadomość
To o tych nastolatkach jest możliwe, bo do mnie przyszły głównie próbki do cery dojrzałej. Uznali więc, że moja Mama wyda więcej pieniędzy na kremy dla siebie, a ja najwyżej 5 złotych na najtańszy Głupio uznali
Jak Wam pisałam wyżej dziewczyny i jak odpisali Noc(nik) "nie produkujemy próbek do wszystkich naszych wyrobów . Do cery tłustej i mieszanej próbek nie produkujemy. Próbek kremów pod oczy, maseczek nie produkujemy." Ziaja nie ma po prostu naprawdę próbek wszystkich kosmetyków-jak większość firm zresztą!
Koffee myślę że nie uznali ze Twoja mama wyda więcej-po prostu tylko takie próbki mieli!

Cytat:
Napisane przez olivvka Pokaż wiadomość
Jak to możliwe, że ten krem nie zapycha i nie natłuszcza dodatkowo tłustej cery? Na drugim miejscu w składzie ma wazelinę (petrolatum), a wiem co to za paskudztwo, bo jest to w kremie dove a po nim świecą się u mnie nawet suche partie skóry (np. na nogach). Chyba, że to jakaś ulepszona wersja bez wazeliny.
Kremik rumiankowy nieperfumowany ma zupełnie inny skład niż ten "normalny" w opakowaniu 100 ml
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora