Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 20:51   #402
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez kosia992 Pokaż wiadomość
Ludzie, to nie ma nic wspólnego z kolorem włosów! Ja jestem naturalną blondynką (nie sugerować się zdjęciem obok:P) a jestem owłosioną małpą! to wina hormonów, albo genetycznie jakoś. Mój tata wygląda jak goryl i ja i mój brat też jesteśmy owłosieni (lol jak to brzmi). Moja mama jest blondynką. W ogóle nie ma problemów z owłosieniem. Jak widać kolor włosów na głowie przejęłam po mamie a reszteę po tacie, ehhh.

Zewnętrzna strona nóg - macie na myśli tą przy kości piszczelowej?
hehe znam to.. golić wlosy skąd się da ;p tylko że ja jestem brunetką i wszyscy w mojej rodzinie tez mają ciemne włosy... ;| moje kumpele to blondynki i nie wiedzą że jak się ma ciemne włosy na nogach to je trzeba przed każdym wyjściem odsłaniającym nogi golić.. ale co tam.. zazdroszcze im że nic im nie wrasta.. wogóle nie widać u nich tych 'kropeczek' jakie są po depilacji, przy mieszku włoska.. ja je mam, moje nożyskanie są jednolitej barwy, niby w domu wydaje mi się że jest ok, a potem mam skalę porównawczą i widzę te ciemniejsze punkciki.. łeee po co nam te włosy na nogach??? i wogóle? tylko na głowie i wystarczy!
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując