Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-21, 15:06   #1667
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ale ja sie nie upieram przy tym, po prostu narazie tylko to stosuje bo wszystko inne mi nie odpowiada i caly czas ciagle szukam jakiegos cudu
Co do płynu to to, ze jest on w takim dziale.. widocznie ktos sie pomylil.
Przepisze kawałek etykiety z tyłu:
"Doskonale oczyszczona skóra, bez pozostałości makijażu, odzyskuje naturalną elastyczność i jedwabistą gładkość"
"Usuń makijaż z twarzy, oczu i szyi przy pomocy wacika nasączonego produktem"
Więc jest to płyn do twarzy, z resztą tak jak pisze na butelce. Tak by pisalo ze jest do ust, w koncu twarz nie ogranicza sie do ust.

Teraz składniki:
Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isehexadecane, Isopropyl palmitate, panthenol, rosa centiofolia /rosa centiofolia flower water, dipotassium phosphate, poloxamer 184, polyaminopropyl biguanide, potassium phosphate, sodium chloride, cl 61565 / green 6

Uh Za pierwszym i drugim razem faktycznie mnie troche pieklo i mialam czerwona twarz, teraz jest ok, ale faktycznie ten olej zostaje na twarzy.

Krem stosowalam na noc ten: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...2&postcount=19
i powiem ze bylo niezle, ale mama mi go zabrala i juz do polowy zuzyla no i jakos zapominam
moze wróce do niego na noc.. choc do konca nie wiem co to za krem po za tym ze jest do skory wrazliwej



Próbowałam kilku kremow nivea visage, iwostin, dax - miernotka.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora