Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-12, 15:00   #4821
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień dobry kobietkom,
Widzę, że niedzielne pogaduchy całkiem żwawo Wam idą
Ja niestety mam dwie pociechy w domu i tak absorbują że zagladam do Was z opóznieniami
Dzięki za porady w sprawie malowania, a właściwie niemalowania I mówicie że 2 miesiące mam wychodzić bez namalowanej twarzy na głowie???!!! Ojeju, od lat się maluję do pracy, więc nikt nie wie jak wygladam naprawde A teraz do tego mam jescze sie obierać! To dopiero moge współczuć tym co będa na mnie patrzeć!!!

Jestem już dwa dni po!!! Mówiłyście, że dziś będę czerwona - a tu zero czerwieni. Buzia wyglada całkiem ladnie (no oprócz plam), tak jakbym wyszła od kosmetyczki po maseczkach i wklepaniu grubej dawki kremów. Tylko koło nosa zaczęło się łuszczenie, ale akurat mam od tygodnia ostry katar, więc skóre mam bardziej podrażniona w tych miejscach od ciągłego smarkania.
Skoro juz całe dwa dni funkcjonuje z tymi mazidłami, to widze jak to wyglada w praktyce, więc i znow nasuwa mi sie kilka pytań do Doświadczonych Koleżanek

- jak grubo powinno się smarować Cos2? Kosmetyczka powiedziała że bardzo cieniutko. Tylko że ja nie mam pewności że na pewno taka cienka warstwa dotrze we wszystkie zakamarki
- czy do mycia twarzy mam używać samej wody, czy mogę żelu? Na razie myłam samą wodą, ale mam wrażenie niedomycia A skoro żel, to jaki? Mam Vichy NormaDerm i do tego tonik - czy te są odpowiednie, czy może za mocne?

- co mam nakladać na oczy i wokoło nich, skoro Cos2 nakladam z ominięciem tych powierzchni? Czy moge stosować jakieś kremy pod oczy? Albo ze świetlikiem?

- w sprawie malowani - dobrze spróbuje bez pacykowania, ale skoro oczy omijam, to rozumiem, że chociaż rzęsy mogę tuszować, czy tak? Powiedzcie, że mogę, bo inaczej wszystkie kosmetyki mi zwietrzeją prze ten czas kuracji
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora