Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-09, 08:52   #2691
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny. od jakiegos czasu interesuje się kosmtykami naturalnymi, bo naprawdę przeraziłam się tymi wszystkimi substancjami chemicznymi, w tym co do tej pory używałam.
Kupiłam już krem i peeling w rossmanie z alterry, teraz szukam jeszcze innych. Tylko totalnie nie wiem co wybrać. Sklepów stancjonarnych nie wiem gdzie szukać na śląsku, w silesii byłam w jednym, ale ceny były kosmiczne, internetowych jest natomiast tak dużo, że całkiem się w tym gubię i nie wiem co wybrać. : >

Może mogłbyście polecić coś na początek? ^^ Potrzebuje jakieś kosmetyki do pielęgnacji twarzy, szampon, żel pod prysznic i jakiś podkład, puder do twarzy
witaj
określ proszę dokładnie typ cery, rodzaj włosów i potrzeby w tym zakresie, bo bez tego trudno cokolwiek zaproponowac
Co do włosów to myslę, że możesz rozejrzec się w dwóch sklepach oferujących rosyjskie kosmetyki włosowe, na które jest tu ostatnio mały szał bioarp i kalina. Szampony i odzywki firm natura siberica, organic shop i love2mix. Znajdziesz tam też interesujące kosmetyki do pielęgnacji twarzy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora