Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zniszczone/obgryzione/problematyczne paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-10, 21:23   #19
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Jak żucić uciażliwy nałóg...obgryzania paznokci?

Cytat:
Napisane przez Winayala Pokaż wiadomość
Witam. Od kiedy tylko pamietam obgryzałam paznokcie, moja mama wiele razy próbowała mnie odzwyczaić wszelkimi sposobami, kosztownymi, jak i tymi troszkę tańszymi. Każdy gorzki lakier zgryzam, w sumie, nawet nie musi być gorzki, wystarczy że jest. Lubię wszystkie smaki na moich paznokciach, jakkolwiek żle by to nie brzmiało . więc moczenie ich w ostrych czy kwaśnych czynnikach nie podziała, próbowałam tez, jak każdy cierpiący na syndrom paznokci między zębami, siły dobrej woli, nie podziałało, tylko nadarzył się jakiś hiper ciężki, jak każdy, sprawdzian z chemii, czy dobry horror w kinie i już nie miałam paznokci. Podjęłam sie także metody założenia tipsów, w celu odzwyczajenia, bo są one za twarde, nic nie dało zerwałam je zębami już dwa tygodnie później. Może znacie jakieś odżywki, cokolwiek co pozwala na szybki wzrost i wzmocnienie paznokci, bo jak już jestem w miarę spokojna, to szkoda mi długich paznokci, ale nigdy ten okres nie trwa dłużej niż no miesiąca, a moje pazurki, a bardziej ich brak, bardzo wolno rosną i są mięciutkie jak folia aluminiowa, mogę je wyginać w każdą stronę, jeżeli mam co. gdyby urosły chociaż 2 milimetry w 2 tygodnie, byłabym wdzięczna za jakąkolwiek radę
Ja też kiedyś miałam z tym problem. Co mi pomogło? Zrobiłam sobie żelowe paznokcie u kosmetyczki i po pierwsze: bardzo mi się podobały, po drugie: były cholernie twarde, po trzecie: musiałam na nie jakiś czas oszczędzać i zwyczajnie było mi żal ich zniszczyć.
Pomagało też żucie gumy (miałam coś w ustach i nie czułam potrzeby obgryzać paznokci). Wtedy też wkręciłam się w zdobienie paznokci i nie chciałam zniszczyć w 10 minut wzorków, które robiłam 40 minut
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując