Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-18, 13:55   #3844
slonecztunius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część II.

Cytat:
Napisane przez nastychick Pokaż wiadomość
Ale nauczka za co? bo ja chyba nie bardzo rozumiem... kochana przede wszystkim nie rozpamietuj tego. dziewczyny juz pisaly tutaj, ze trzeba isac nowa droga, ktora obralysmy. Nie ma sensu sie zadreczac
Cytat:
Napisane przez kaskakaskaa Pokaż wiadomość
slonecztunius! .. nawet nie wiesz jak wiele kobiet oddałoby wszystko by być w Twojej skórze!! .. Twoj przynajmniej zaznaczył że Cię kocha i że będzie tęsknił .. a mnie.. po półtora roku powiedział że nie kocha,nie kochał i że teraz jest szczęśliwy..
i jeśli on mówi że chce czasu to tak na prawdę nie umie zakończyć tego teraz i myśli że za ten jakis 'czas' będzie mu łatwiej.. Przepraszam ,że nie potrafię Cię pocieszyć i napisać że życzę Wam abyście znów byli razem i wszystko było ok... nie umiem,na prawdę nie umiem !!
Dziewczynki !!!! Jestem taka sama jak wy. Jestem z wami. Poradzimy sobie, bo jesteśmy zawsze kilka lat przed nimi

Nauczka za to że byłam chorobliwie zazdrosna o Niego. Denerwował mnie jego każdy kontakt z laską :/ Wiem że to dziecinne, i sama dopiero jak go straciłam uświadomiłam sobie ile bólu mu zadałam,tym ciąłgym zadręczaniem Go,ale cóż,człowiek uczy się na błędach. Ja narazie nie obieram nowej drogi,gdyż on może chce poprostu odemnie odpocząć,zatęsknić. Chce zobaczyć jak mu jest samemu, a mi dać czas na przemyślenia, na to żebym uświadomiła sobie swoje błędy. Ale tak naprawde niewiem jaki on ma w tym wszystkim cel. On mi powiedział kilka dni po zerwaniu że chce czasu bo Nas nie skreśla,że w Nas wierzy,ale musi wszystko przemyśleć. Tyle że czas płynie a tu zero odezwu,tak jakby miał mnie gdzieś. Czas pokaże prawda ? Byle szybko
slonecztunius jest offline Zgłoś do moderatora