Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - uwaga na pierścionki firmy YES
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 15:53   #24
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Zrobilo sie troche burzliwie na tym watku, wlasciwie bez powodu...
fusieja ma calkowita racje co do przynajmniej jednej rzeczy (bo osobiscie zgadzam sie ze wszystkim i prosze na mnie nie krzyczec ): jezeli brylant w pierscionku ma okreslone parametry, wymienione w certyfikacie, a sam piersionek praktycznie taki sam wzor, probe zlota etc, to roznica w cenie w granicach 30% jest dla mnie nie do pomyslenia.

napisane przez Samoa:
Cytat:
Płacę za marketing, za przyjemność zakupów w przywoicie urządzonym salonie, za miłą, kompetentą obsługę. Zakupy to nie tylko wybór produktu, ale tez cała oprawa, a ta oprawę nadają właśnie elegancko urzadzone salony. Robi mi wielką różnicę czy kupuje biżuterię na stoisku czy w ładnym salonie.
Nie wiem skad wniosek, ze tylko w sieciowkach jest mila i kompetentna obsluga oraz ladnie urzadzone salony, to raz. Do marketingu firmy nie zamierzam doplacac, jakos mnie to nie cieszypo prostu, to dwa

Rozumiem ze marka, no oczywiscie. Zawsze tak bylo i bedzie. Ale nie oszukujmy sie, pierscionek z YES czy Apartu to (z calym szacunkiem, bo nie chce nikogo urazic i nie mam zupelnie nic osobiscie do tych marek)- nie jest odpowiednik butow Blahnika czy torebki Prady.
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując