Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-29, 14:56   #2427
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Myślałam też nad Mythic Oil, bo serum Syoss zmieniło skład w żadnym serum nie mogę teraz już znaleźć ciężkich silikonów. Chyba poszukam w Lokach Kokach produktów profesjonalnych.

Super kolorek i ładne włosy. Na tej długości to chyba wszystkie się wywijają mniej czy bardziej. Moje warstwy też są w okolicy ramion i tak samo niestety są niesforne.
Ja miałam do tej pory jedwab Mariona, ale trochę mi się znudził, no i on ma proteiny, a skoro chcę (powinnam!) zabezpieczać końce również między myciami, to po pierwsze jest za ciężki nieco, po drugie za dużo protein moim końcówkom nie służy.

Zgadzam się, to chyba nawet chimay mówiła, i mnie to przekonuje - ramiona "odbijają", włosy się wywijają, to samo dotyczy długości "do boczków"

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kolorek naturalny, ogólnie włosy niefarbowane łatwiej pielęgnować, ALE bardzo mi się przetłuszczają

A marzy mi się długość do zapięcia stanika, ciachnę wtedy na prosto, żadnego cieniowania. Amen.
Trzymam kciuki zatem. Amen!
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując