Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-19, 08:46   #3193
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
tak, Dragon Age.. a zaczęłam grać, bo zdobyłam pierwszą część na Originie za darmo, kocham ich promocje a na GOGu zdobyłam Wiedźmina 2 co prawda cyfrowa wersja i nie mam okazji potrzymać pudełka, płyty z grą w łapce, ale i tak.. moje? moje
KLIK, uwielbiam ten utwór, zawsze się pojawia po włączeniu gry, przejściu do menu i w ogóle, piękne
KLIK a tutaj to zbyt wiele pisać nie muszę był nawet quest, żeby tą pieśń odblokować, męczyłam się bardziej niż z wątkami romansowymi (), ale odblokowałam i ta satysfakcja, siedziałam jak zaczarowana, słuchając tego
w DA wszystko się pięknie zgrywa, muzyka, klimat.. no po prostu zakochałam się w tej grze od pierwszego włączenia, to właśnie soundtrack mnie tak ujął
Szczęście ma Wiedźmina 2 i nawet go nie zaczął grać...
Ostatnio tylko albo się czołga albo Age of Empires...
Popatrzyłabym na jakiegoś fajnego rpga...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora