Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 08:48   #4843
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez loni Pokaż wiadomość
Aaaaa, ok

niecierpię siebie w rudych włosach, także to będzie chwilowa trauma
Jeszcze jedno pytanko, kupiłam wczoraj szampon "Babydream" żeby dobrze włosy oczyścić i umyłam dziś rano nim włosy i dla moich włosów to jest jakaś masakra.
Po nałożeniu szamponu włosy robią mi się tak tępe i szorstkie, że nie mogę go nawet rozsmarować na głowie. Dziś po myciu użyłam odżywki z Alterry, no ale po deko przed farbowaniem nie mogę tego zrobić.
Nie wyobrażam sobie, jak po deko miałabym tym szamponem umyć włosy 3x i potem nakładać na nie farbę mając jeden kołtun na głowie i nie mogąc nawet włożyć w nie grzebienia
Mam jeszcze jeden szampon z tych naturalnych, tj. Joanna naturia z miodem i cytryną i zastanawiam się czy ewentualnie mogłabym użyć tego drugiego?
A może jakiś jeszcze patent mi podpowiesz, co zrobić z włosami po umyciu szamponem oczyszczającym a przed nałożeniem oxy żeby dało się je w ogóle rozczesać? [emoji14]rosi:

Pozdrawiam serdecznie
Myślę że spokojnie możesz użyć tego szamponu Joanny, jeśli lepiej Ci służy. Niestety jak włoski reagują tak jak piszesz to żadnego mądrego patentu poza takim typu olejek odżywka spray Ci nie podam, a to tu niestety się nie przyda.

Mogłabyś rozjaśnic włosy do żółtego czy złotego blondu, ale wtedy nie mogłabyś położyć popielu który już kupiłaś (popiel na żółty równa się niebieski).

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując