Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-05, 14:21   #29
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez metafora
Pisze by podzielić się z Wami pewna rewalacją! Zacznę może od krótkiej historii tego, co działo się z moją twarzą Trądzik mam od jakis 2- 2,5 lat. Z poczatku były to pojedyncze pryszcze, które same szybko znikały, skóra w ogóle się nie świeciła... potem stan się pogorszył... zaczęłam chodzić do dermatologa...na poczatku były maście i żele... Akneroxid, Metronidazol i inne... potem stopniowo antybiotyki, Davercin i tetracykliny... nic nie pomagało... nawet terapia hormonalna (Diane 35) ! Wypróbowałam miliony kosmetyków do cer tłustych i z problemami- z lepszymi bądź gorszymu skutkami Teraz własnie wzięłam się za namiętne stosowanie domowych sposobów i musze Wam powiedziec, że sa o NIEBO lepsze od tych wszystkich sklepowych kosmetyków! A oto niektóre z nich:

1. Maseczka cynamonowa - 1 łyżeczka cynamonu, łyzeczka wody mineralnej niegazowanej- wymieszać, powstanie papka,która przypomina kupę Nałożyc na twarz- ostrzegam- okropnie PIECZE!! Ja trzymam 5 minut- i mi wystarcza

2. Masecza z drożdży- widziałam, że przepis sie już tutaj pojawił, więc nie bede się powtarzać

3. Peeling mojej własnej roboty Łyżka otrębów, łyzka mleka, łyżka miodu... po wymieszaniu nałożyć na twarzyczkę i masowac

4. A teraz HICIOR! REWELACJA! ---> A L O E S <--- !! Dziewczyny to serio pomaga! Ten sam, który wiele osób hoduje w doniczkach! Wystarczy poprostu naciąc liścia (są takie mięsiste) zebrać sok, który wypłynie i smarowac tym oczyszczoną twarz. Ja stosuję ten specyfik na noc ( pn-pt ), a gdy mam wolne to 2 razy dziennie. Przed "kuracją aloesową" nie było dnia żeby nie wyskoczyło mi na twarzy coś nowego ( codziennie po kilka nowych pryszczy- koszmar!) A teraz?! Teraz nic ! Nic nowego się nie pojawia juz od 1,5 tygodnia ( może dla niektórych to krótko,ale dla mnie jak cała wieczność, bo od grubo ponad rok nie było dnia bez czegoś nowego na twarzy!!)

Polecam Wam serdecznie ten przepis! Nic nie tracicie, a można tylko zyskac! Metoda tania ( w sumie bezpłatna) I co najważniejsze- SKUTECZNA! Słyszałam, że tym sposobem wyleczyło się sporo ludzi. Szkoda, że dowiedziałam sie o tym tak późno

Teraz szukam jakiegoś domowego sposobu na blizny i przebarwienia (chociaż wydaje mi się, że dzięki aloesowi i tak troszeczkę zbladły), więc jezeli ktoś zna jakiś przepis to chętnie wypróbuję!

Pozdrawiam
WSPANIALE
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując