Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-30, 17:37   #340
truskawka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki depilator wybrać??

ale to troche takie bez sensu ...mam czekac az porządnie zarosne na 5 mm zeby mi depilator laskawie wyciagnął problem w tym ze teraz widze ze on wiedkszosc tych wloskow poporstu przyciął;/ nie no smiac mi sie chce...ale i tak dzieki za odp. ech zła jestem bo myslalam ze za tyle kasy to chociaz to cos porzadnego bedzie. Z kolei niewiem czy z innymi nie byloby podobnie. w koncu depilator to nie zabawka, sluzy na lata a widze ze jedynie to mi bedzie sluzyc jako golarka...no niewiem;/

a w ogole, to wy rzeczywiscie depilujecie nogi 1-2 godziny???


slyszalam ze golarke trzeba przemywac w specjalnych spreyach /olejach do golarek... , depilator tez trzeba czyms potraktowac po depilacji czy przemycie wodą wystarczy?? i jaki mam kupic ten spray,co polecacie?
aaa co do wrastania wloskow, to uzylam kremu veet po depilacji przeciw wrastaniu wloskow, i niewiem czy to wystarczy? mam orbic jakies peelingi czy kupic rekawice ?tak w ogole, to nie mam za duzo czasu na takie codzienne dluzsze zabiegi wiec interesowalo by mnie cos szybkiego a porzadnego wiec baaardzo prosilabym o jakąs rade...
DZIEKUJEEEEE z gory
truskawka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując