Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 18:03   #3912
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Francą? Air France? to może będzie rękaw czy jakiś autobus.

tych automatów, gdzie można płacić tylko gotówką jest już bardzo mało, w sumie to nie wiem czy w ogóle jeszcze takie są. w pojazdach są na bank tylko takie do płacenia kartą.

straszną podróż życia sobie robisz
Lol, Ryanair = FR = Franca Za cienka jestem jeszcze na Air France, ale kto wie, podbijam lotniczy świat (dziś "kupiłam" nową krajówkę WRO-WMI-WRO, ale jeszcze nie wiem, czy zdołam polecieć do domerku w styczniu).

Ogólnie wczoraj wszystko poszło pięknie, z płyty rzeczywiście idzie się z buta, ale przejście z płyty do autobusu zajmuje 1,5 minuty jakieś Ja jeszcze zdążyłam kupić picie w sklepie. Zdążyłam też oczywiście wsiąść w pociąg, kupując wcześniej bilet, a co najlepsze - zdążyłam na pociąg PR o 20.01 z Brzegu do Wrocka - cała wizyta w woj. opolskim trwała ok. 10 minut Kawerka na dworcu była Teraz składam kolejny wyjazd, ale będzie bardziej rozsądny, mimo że zakłada wizytę w Lidlu i kupno blendera

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego jak dolna szczęka... żuchwa to się nazywa. Szczęka jest u góry.
Lol
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora