Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 17:37   #1336
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja kiedys gardzilam cieplymi blondami i kochalam chlodne, srebrzyste. na szczescie mi sie odmienilo, bo cieple, zlote odcienie pasuja do mojej urody

mowisz, ze ten Zloty Blond wychodzi jasniej niz na fotce? szkoda...
mysle o zlotej plukance Flor illum, uzywal ktos?


mi sie nie podoba jakos, kolor jest nierownomierny, widze czesc wlosow w dosc cieplym odcieniu, czesc w chlodnym, wpadajacym w fiolet. wlosy wygladaja na przesuszone, jakich masek/odzywek uzywasz?


nie kombinuj, bo szkoda Twojej kasy, czasu i wlosow, Castin nie ruszy tego koloru, to, ze rozjasnia o jeden ton, odnosi sie do naturalnych wlosow, a nie farbowanych. jezeli chcesz zejsc do jasniejszych, bez rozjasniacza albo farby rozjasniajacej sie nie obejdzie, przykro mi
to chyba naturalne farbując odcieniem rozjaśniającym ale naturalne jest to, że nalot po pierwszym myciu schodzi i jest ok a włosy zniszczone...raczej nie to chyba efekt zdjęcia i oświetlenia...odżywkę używam i nawet jedwab z biosilk. Dziwi mnie twoja opinia bo nawet fryzierzy mnie pytają jaki to kolor i farba bo twierdzą, że ładny
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora