Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-15, 12:17   #2392
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

odwiedzilam kilka aptek w poszukiwaniu probek filtrow avene i powiem wam dziewczyny,ze nigdzie nie znalazlam..ba, w zadnej nie bylo nawet "niepróbkowych" avenek z wysokim filtrem spf 50. jest tu moze jakas wizazanka z lublina, ktora wie gdzie jest dobrze zaopatrzona apteka w filtry? ktoras chyba wspominala o tej na obywatelskiej, ale to juz bylo dosc dawno, wiec ponawiam pytanie. a w ogole czytalam gdzies na poczatku tego watku,ze avene to wlasciwie mozna dostac w aptekach glownie w okresie wiosenno-letnim, prawda to? poza tym z tego co zdazylam zaobserwowac to dziewczyny narzekaly na to,ze idac po wysoki filtr jesienia/zima spotykaja sie z jakimis tam uwagami farmaceutow, przekonywujacych je,ze taka wysoka ochrona jest wymagana wlasciwie tylko latem. sama w sobote uslyszalam, ze po co mi AZ spf 50? niby wiekszosc chce sie chronic,dbac o skore , a kiedy idziesz po srodki temu sluzace napotykasz sie ze zdziwieniem osob, po ktorych spodziewalabys sie raczej aprobaty, co do sposobu swojej pielegnacji


mam jeszcze pytanie odnosnie serum z wit.C. pisalyscie,ze uzywacie rano, ale czy nie pozostawia ono na waszej twarzy lekko zoltawej powloczki? przypomnialam sobie,ze kiedys sama jakies robilam i stosowalam na noc, po czym rano budzilam sie z przyzolcona buzia moze dawalam za duzo wit.c, chociaz wcale mi sie tak nie wydawalo
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując