Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-21, 09:45   #1083
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny mam do Was kilka pytań. Przeczytałam kilka wątków o minerałach i się już chyba całkiem pogubiłam.

Jakiś czas temu napisałam do p.Sylwii z Pixie o pomoc w dobraniu odcieni podkładu mineralnego i doradziła mi: "Ja bym proponowała odcienie takie jak: Ayperi, Tinkerbell, Calista, Breena na poziomie 1 i może 2."

Oczywiście zakupię próbki tych podkładów, ale sama już nie wiem czego mam używać pod nie. Moja pielęgnacja twarzy (mam cerę trądzikową) wygląda tak:
- wieczorem myję twarz mydełkiem z nanosrebrem
- pryskam twarz pomarańczową wodą z Fitomedu (od kilku dni zastępuje mi hydrolaty, ale na nie czekam)
- kładę krem nawilżający Oeparol Balance
- rano myję twarz wodą
- pryskam pomarańczową wodą
- kładę krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka (firmy Mizon), który wchłania się do matu.

Zawsze na ten krem nakładałam zwykły podkład płynny i nie wiem, czy jeśli zacznę stosować minerały, to mam jakoś zmieniać swoją pielęgnację? Czy dalej na ten krem i matową skórę mogę kłaść minerały?

Drugie pytanie tyczy się pędzla do ich nakładania. Kilka dni temu dostałam taki zestaw pędzli: KLIK i zastanawiam się, czy ten największy pędzel z tego zestawu będzie ok do nakładania mineralnego podkładu? Czy koniecznie muszę zaopatrzyć się w jakiś specjalny?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując