Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prośba do osób korzystających z klubów fitness i siłowni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-03, 15:48   #3
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: prośba do osób korzystających z klubów fitness i siłowni

Cytat:
Napisane przez genijusz2013 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

mam ogromną prośbę. Moja firma chce wprowadzić aplikację mobilną dla klubów fitness i siłowni. Nie chcemy, aby aplikacja ograniczała się jedynie do grafiku zajęć czy opisów trenerów, ale oferowała również coś bardziej przydatnego dla korzystających z tego typu miejsc. Dlatego chciałam się Was zapytać co chciałybyście/chcielibyście mieć w takiej aplikacji mobilnej Waszego ulubionego klub fitness/ siłowni. Dotychczasowe pomysły jakie słyszałam od znajomych to: przykładowe plany ćwiczeń dla tych co chcą stracić na wadze/ zdobyć masę mieśniową itp oraz podawanie informacji o tym czy klub/siłownia jest w danym momencie mocno obciążona tzn czy dużo jest ludzi i czy warto iść w konkretnym momencie ćwiczyć skoro większość sprzętu jest zajęŧa. Pozdrawiam
Chcesz zrobić i sprzedać aplikację , ale nie masz na nią pomysłu - dobrze rozumiem? Powiem tylko tyle, że przeładowana aplikacja to słaba aplikacja, nie kombinuj za mocno.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując