Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - książki o szydełkowaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-24, 06:55   #7
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: książki o szydełkowaniu

Cytat:
Napisane przez sagap Pokaż wiadomość
Szale, poncha, peleryny? Przymierzalam sie kupic te ksiazke, ale nie zdecydowalam sie jeszcze. Ja umiem szydelkowac, ale nie potrafie (przynajmniej narazie) robic na drutach, a ta ksiazka wydaje mi sie bardziej drutowa. Powiedz jak jest w rzeczywistosci ?
Sagap są modele na druty i na szydełko. Na szydełko są szaliki a raczej coś w rodzaju szalika, bo najpierw się dzierga prostokąt i porządanych wymiarach a potem wplata sie cienką gumeczkę i ściąga, albo jest też taki: robisz szydełkiem siatkę np. słupek i 2 oczka łańcuszka i słupek, oczywiście wymiary jakie chcesz. Potem robisz łańcuszek z jakiejś grubej włóczki najlepiej puchatej lub z jakimiś frędzelkami i przeplatasz ten łańcuszek przez siatkę. Bardzo fajnie to wygląda. Planuje zrobić taki szaliczek sobie na zimę. Szkoda , że jestem do tyłu w obsłudze kamery, to wrzuciłabym zdjęcia na forum. Jest jeszcze pelerynka krótka zakrywająca tylko lekko ramiona na szydełku i bolerko z długim rękawem robione z całości, prawdę mówiąc skomplikowane trochę. Pozdrawiam.
abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując