Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-28, 19:56   #1915
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pokusiłam się troche na wyprzedazach na parę rzeczy. Kliknełam Naked 2 i Naked Bacic 2 jako jej matowe uzupełnienie.
Cień MAC Uninterrupted (obłedny do załamania) oraz dwa cudeńka na które sie daawno już czaiłam: sławetny tutaj Candlelight Kevyna i potwierdzam OliM opinie - rewelacja oraz NARS-owego białego prasowańca - Setting Powder - i powiem Wam, ze to absolutny dla mnie hit wszystkie wykończeniowe pudry moga się przy nim schować Nastepnym razem skusze sie na wersje sypaną.
A i jeszcze zapomniałam o korektorze NARS - to prawda co o nim pisano, jest również fantastyczny, chyba lepszy do Dirowego Stara

I jeszcze testowałam nowy rozswietlacz NARS - z limitki swiatecznej i gdyby nie była taki bling bling to bym go wziela, troche w sumie zaluję, ze nie kupiłam
Eve u Ciebie zakupowo jak zawsze pięknie

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Byłam w GB na zakupach i donoszę,że zaczęła się wyprzedaż.
Kupiłam:
Zestaw StriVectin przeceniony z 399zł na 159,90zł
Zestaw Givenchy Hydra Sparkling za 259zł nie było przeceny,ale dostałam rabat-20% od konsultantki,więc wyszło 207,20zł
Krem Dr.Brandta Glow za 99,90 przeceniony nie wiem z ilu(wzięłam ostatni)
Krem SAMPAR ten fluide Ultra Hydratant za 99,90zł też przeceniony
Było jeszcze sporo zestawów zapachowych,ogólnie zostało niewiele pielęgnacji.


Z kolorówki kupiłam tylko róż Chanel z rabatem 30%
oraz Modern Muse za bon urodzinowy wybrałam.
Zakupy z bonem włącznie za 850,20zł i nie dostałam nawet jednej próbeczki,pani powiedziała,że nawet nie może mi zrobić próbki(prosiłam o odlewkę kremu HR),bo słoiczów nie mają

Jedyna dobra wiadomość,że Sephora zamierza wprowadzić do sklepu internetowego markę Chanel,więc już nie będę miała po co jechac do stacjonarki te 50km.
Swietne zakupy

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No na bibułki rabatu w ramach kolorówki nie było, ale w Douglasie wskoczył mi rabat 10% na kod PAYPAL2014, a do tego objął on też przecenione rzeczy .

Ależ zazdroszczę tego, że gabaryty Ci się zmniejszają .

Cieni w kremie w zasadzie używam jako bazy, zwłaszcza tych jasnych odcieni. Teraz sobie właśnie kupiłam do tego celu z Shiseido - Pale Shell.
Ciemniejsze odcienie (np. Pulp Fiction Armaniego) fajne są na całą powiekę jako jedyny cień. Nakladam pędzlem (zwykle 242 z MAC), a czasem nawet palcem, i jest ok. Rozcieram tylko jakimś matowym, neutralnym cieniem ku górze i wsio.

W aucie lubię sobie nawet pośpiewać, jak nikt nie widzi i nie słyszy of kors .

Róż z Korres taki. Mam odcień 16, tylko on nie za bardzo jest Pink . Tak naprawdę to taki herbaciany, raczej ciepły kolor. Idealny do czerwonych szminek. U Zenka kupiłam go za 30 zł chyba, w S. cena z kosmosu, ale wolałam wziąć z rabatem 30%, niż potem żałować, że nie kupiłam
Poczkam na vipy lub noc zakupow z bibulkami nie pali sie

Fachowo sie gabarytami zajęlam i wreszcie są efekty i radość.

Slivzny ten shisedziak i roż korresa niech sie dobrze noszą

Spiewam i ja w aucie i na swiatłach tanczę od psas w górę
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora