Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bluszcz - ilustrowane pismo dla kobiet
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 08:25   #38
Eleanor Rigby
Raczkowanie
 
Avatar Eleanor Rigby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 208
Dot.: Bluszcz - ilustrowane pismo dla kobiet

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Zdziwiło mnie , że gazeta promuje książkę Teri Hatcher "Spalony tost". Tak się składa, że akurat weszłam w jej posiadanie jakoś w sierpniu na wyprzedaży za 5zł Na pewno nie jest to książka ambitna i wznosząca się na wyżyny intelektualne, ot zabawna opowiastka na jesienne wieczory.
Stąd moje obawy, że pismo jest tak samo pod wpływem wydawnictw, z którymi współpracuje, i które płacą dużą kasę za reklamy, jak inne kolorowe pisemka. Np. Pani i Twój Styl. Zamiast kierować się preferencjami autorów, piszących w gazecie, redakcja dostaje pakę książek, zwraca uwagę tylko na te, które są firmowane przez znane im wydawnictwa lub autorów i zleca napisanie recenzji czy artykułu. Kiedyś Piątek chyba o tym gdzieś pisał. No ale w zasadzie pismo podejrzewam jest takie, jakie miało być w założeniu jego twórców. Mimo wszystko są artykuły, które można przeczytać. U mnie w mieścinie, gdzie dochodzą tylko komercyjne gazety, bo na niszowe nie ma zapotrzebowania, "Bluszcz" to i tak coś całkiem przyjemnego w porównaniu z ogólnie znanymi kolorówkami.
__________________
Życie to sztuka wyboru.
Eleanor Rigby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując