Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Przypał" podczas seksu;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-27, 14:39   #21
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: "Przypał" podczas seksu;)

Pamiętam przed sylwestrem z moim byłym TŻ zachciały się nam figle w ciągu dnia, ja byłam na nim, leżeliśmy pod kołderką, a że było bardzo zimno górne części ubrania zostawiliśmy na sobie!Nagle patrzę a drzwi mojego pokoju się otwierają (a myślałam że TŻ zamknął drzwi na klucz)wchodzi mój ojciec i jak gdyby nic zaczyna palić w piecu kaflowym, ja zdążyłam tylko się przytulić do TŻ i ukryć twarz w poduszce, cała ta sytuacja mnie rozśmieszyła i ciągle chichotałam po cichu, żeby tylko ojciec mnie nie usłyszał!Jak już wyszedł z pokoju, mój były zapytała się kiedy znowu ojciec wróci, odpowiedziałam że za ok. 15 min. on chciał skończyć, a ja powiedziałm, że nie ma takiej opcji i dokączyliśmy. Cała ta sytuacja z moim ojcem podziałał na mnie bardzo podniecająco, wtedy też przeżyłam swój pierwszy orgazm pochwowy byłam tak rozluźnioana że od razu zasnełam
Gdy się obudziłam poszłam do kuchni zrobić sobie coś ciepłego do picia, a akurat ojciec tam był, z pełną powagą powiedziałam mu, że jak się wchodzi do pokoju to się puka!a on mi odpowiedział ze smutna miną "też bym tak chciał"
Od tamtej pory jak ma zamiar wejśc do mnie do pokoju zawsze puka i czeka na pozwolenie wejścia
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując