Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-21, 21:47   #2066
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Witam
Czytam i czytam i właściwie nie wiem jiz gdzie szukać.
Postanowilam laminowac dziś wlosy. Umylam, nalozylam odżywkę, splukalam. Nałożyłam żelatynę z odżywka na wlosy, czepek, ręcznik i czekanie 40 min. Nie powiem ile splukiwalam, ale długo, az mi ciepłej wody zabraklo. Włosy koszmar, kołtun szorstki. Musialam jeszcze raz umyć szamponem i odżywkę położyć. Czy tzn. że mam przeproteinowane wlosy?
Włosy rozjasniane u fryzjera. Uzywam szamponow bez sls, obecnie planeta organica z rokitnikiem i odzywka Babuszki agafii. Do tego czasem (za rzadko ale czasu brak) olejuje olejem lnianym. One sa niby suche i zniszczone, ale jednak przetluszczaja się i po dwoch dniach musze myć głowę, bo trzeciego dnia wstyd sie pokazać ludziom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Możliwe, że przeproteinowałaś włosy, albo po prostu chyba nie lubią otrzymywać protein w takiej postaci. Mi na przykład żelatyna bardzo nie służy, a miałam do niej kilka podejść, zaś np. żółtko jaja czy odżywki z proteinami moje włosy bardzo lubią. trzeba próbować i każdy coś znajdzie dla siebie
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując