Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-19, 21:35   #193
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
wiesz nie pamietam za bardzo twojej twarzy, zapamietałem tylkpo że masz bardzo bezową skóre taka bez różowego pigmentu, troche oliwkowa jakby, a to już plus jeżeli byś chciała uzywać takiego koloru, mysle że musiałabys potestować, wogóle na lato świetny byłby róż w kremie ale znalezienie takiego koloru w polsce wśród rózy w kremie graniczy prawie z cudem. Generalnie potestuj przed zakupem, spróbuj tez niezbyt perłowego cienia w takim kolorze jako różu, czasami efekty są bardzo fajne, ja czasami kłade na policzki cień Lancome Color Design CD406, zawsze mieszam go z jakimś innym rózem bo jest dośc perłowy ale ładnie rozświetla, albo poczekaj aż zamówie różową pryzme Laury M bo z tego co pamietam z testów w Lądku, najciemniejszy trójkat podchodził troche pod fuksje.

Majade, Agabil1, Neonka28, Nulka, Martaboy, Reese, Gambolek, AsikS, Lipglossjunkie - dziekować za dobre słowo
nie ma za co az mnie zatkalo jak to przeczytalam wrrr

a rozyku chyba sprobuje ale poczekam moze na Twoj test pryzm najpierw nie spieszy mi sie na razie bo i tak szlaban zakupowy a tez myslalam o tym zeby sprobowac polozyc cien zamiast rozu bo nigdzie nie moglam znalezc kolorku jesli Laura to nie bedzie to to sprobuje Kryolanu, a jeszcze w tym tyg przebiegne sie na Piekna poogladac te roze

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
ja jak wysyłam im papiery to kompletnie nic nie podaję, pakuję do koperty xero dowodu i wydruk zamówienia z truskawkowego maila i niech sobie sami szukają
numer jest Ci potrzebny w przypadku gdy chciałabyś się dowiedzieć czegoś przez telefon, i musi to być ten numer nadany przez nich, bo po truskawkowym Ci nie znajdą.
nio to doobzie to jeszcze raz dziekuje za info
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora