Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-05, 22:31   #3873
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mysle nad ta nina ricci jednak
jest jasniutka

zamowilam
o widzisz jak świetnie sobie radzimy bez 02? (ciekawe jak długo...)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja sie juz zastanawima nad kupnem tego twojego Diora
ale nie ma na Tru na razie...

mysle tez nad tym:
http://pl.strawberrynet.com/productD...56887&goChar=C
Też dzisiaj przeszukiwałam Tru w poszukiwaniu tego diora od Eszton i nic, no i natknęłam się na ten co Ty. Bardzo dużo jest tych rodzajów kremów przeciwzmarszczkowych i trochę sie w tym gubię... który? który?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Powiem Wam jeszcze jedno dziewczyny. Jedynym kosmetykiem który daje naprawdę cudowne efekty, i do tego jest za darmo, to: SEN Korzystajcie z tego. Ja ograniczyłam siedzenie przed komputerem (niestety również na wizażu).
o jejku, ja tak mało śpię, nie mam czasu na sen, jest tyle fajniejszych rzeczy do zrobienia..., ale to prawda. Trochę więcej snu i buzia ładna. (+ właściwa dieta + ograniczenie stresu + ...itd., itp. kurczę, tylko jak tego dokonać )
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no niestety tak juz jest ze na osobach szczuplych zmarszczki sa bardziej widoczne..
to niebawem bedę musiała zacząć się utuczać
Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Wiesz ja sie całkowicie zgadzam z tą esencją kobiecości.. ślicznie to ujęłas..wiesz ja jestem akurat nauczycielem akademickim i jak tak sie napatrzę na te sliczne młode dziewczyny to czasami zal że coś juz powoli przemija..ale tez może powstaje i cheć zadbania o siebie.. żeby nie zostać w tyle .. A studentki są ekstra i zawsze chetne do podzielenia sie wiedza z zakresu bardzo szerokiej kosmetologii.. .. tak samo jak wszystkie wizażanki
Wszystkiego najlepszego Eszton! Mieć taką wykładowczynię jak Ty, to samo szczęście!

Ranko, dzięki wielkie! Przyszedł mój pędzel! Ma świetna rączkę i zapowiada się bardzo dobrze!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora